00:12:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 2. lap 
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 15. 18:15 | Sorszám: 77
A háttérhatalom, és gyokerei írtják a leleteket, hogy az emberi fejlődés elképzelt kreaturája támadhatatlan legyen.
Múzeumokat bombáznak, hogy az ősi civilizáció nyomait eltöröljék.
No, itt egy anyag, lehet gondolkodni:
http://szabadonebredok.hu/tiltott-regeszet-dobbenetes-leletek-melyek-az-ember ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 18:08 | Sorszám: 76
Meg meg kő taníjtani Gyurcsányi Fletó-t JÓDLIZNI!Ez a klegfontosabb!
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 18:04 | Sorszám: 75
SZERENCSÉRE "BUTÁNAK" TART."EZT" DICSÉRETNEK VESZEM.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 18:00 | Sorszám: 74
Te nagyon buta vagy.
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 15. 17:59 | Sorszám: 73
visza kell a Szentkorona jogrend folytonosságát állítani, - ez faktum.
Visza kell adni a polgárok hitét és bizalmát az államban és kormányaiban...ezért abba kell hagyni a poliikai haszonszerzést és hazudozást.
Nyilvánosságra kell hozni az állami paktumokat, amelyek öröklődnek.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 17:56 | Sorszám: 72
'Valami TÖRTÉNT valamikor, valahol--nem tudjuk hogyan?
Az egyik "tudós" "így" beszél erről, a másik "úgy".Lényeg: egyikük se tudja pontosan hol' mikor, hogyan történt a "dolog", de főként "azt" nem: MIÉRT?
Mindezekután az egyik 'TODÓÓS mélytudományt ösmertet--amit a jónép nam nagyon ért-- a másik "ismeretterjeszt", a harmadik meg "harmadik tipusú újságírást" MŰVEL. NEM MINDEGY MIT MOND BÁRMELYIK!? Hisz': ami VAN, az egyféleképpen VAN.Persze nem tudja senki, hogy hogy' lett "az", ami van, meg azt se nagyon 'mi ez az IZÉ, amit Világnak neveznek: mert kapisgál egyik is ezt azt, fakít a másik is valamit, ám a valóság fütyül rájuk.
Ő csak VAN makacsul, s nem érdekli hogyan, milyen stílben beszélnek Róla.Csendesen somolyog magában az ÖREG VALÓSÁG, s 'aszongya a bajsza alatt: TALÁLGASSATOK, CSAK TALÁLGASSATOK BOGÁRKÁIM! ÉN TUDOM CSAK AZ IGAZAT! (lehet hogy én se?)
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 17:07 | Sorszám: 71
Olvastam valahol egy tudós tollából hogy nehéz dolguk van azoknak a tudósoknak, akik ismeretterjesztésre is elszánják magukat... Mer'hogy úgy kell megírni, hogy legyen aki el is olvassa majd, és az eredeti tudományos (és pontosabban fogalmazó) munkákat "át kell fordítani", na és olyankor bele-belecsúszik pontatlanság... Ráadásul, itt már valszeg, valami harmadik típusú újságírás is közrejátszott ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 17:02 | Sorszám: 70
".. Mindennek a magja, ami a világegyetemben valaha történt, abban az egyetlen pillanatban lett elvetve.(Tudniillik az ú.n. "ősrobbanás" vagy "Nagy Bumm" pillantában) Az összes csillag, bolygó és élőlény a világegyetemben olyan események eredményeképp jött létre, amelyeket a kozmikus robbanás pillanata indított be… a világegyetem csak úgy berobbant a létezésbe, és nem tudjuk megmagyarázni, hogy mi okozta ezt.”
Ugyan má'! HÁÁTAVÉÉÉLTLEEN! FASZÁUL! És a véletlen magátúl van? Assssssztat nem csinnyáta senkise?
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:59 | Sorszám: 69
Ja. Az ábrákat én is szeretem. Aszem én sem olvastam még el teljes, külföldiül íródott szakkönyvet, saját szakmámban sem... ;-)
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:53 | Sorszám: 68
Na igen, elvileg nem kizárt, hogy van másik is ... Hiszen, tíz évvel ezelőtt még erről sem tudtunk! Sőt, még az is lehetséges, hogy ez a vonal kihalt később, hát nem? És akkor, pl. egy másik, ehhez hasonló, lehet a kapocs... De végülis, a lényegen nem változtat... Szvsz. Szintén laikusként.


orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 16:04 | Sorszám: 67
"A sétáló hal néven is ismert Tiktaalik roseae az összes szárazföldi gerinces elődje, beleértve a kétéltűeket, a hüllőket, az emlősöket és az embert"

Most teljesen laikusként.
Miből gondolhatjuk, hogy csak egyetlen faj egyedei indultak el a fejlődésnek ezen útján? Ha jól tudom számos példa létezik arra, mikor ugyanarra a kihívásra a természetben több , de végső megjelenésében hasonló megoldás születik.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 15:44 | Sorszám: 66
Még aki angolul nem olvas szakirodalmat (mint én) annak is érdemes az ábrákat megnézegetni. Nagyon meggyőzőek.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 15:18 | Sorszám: 65
Én inkább azt gondolom: mind a kreacionizmusnak mind az evolucionizmusnak a "PROCEDURÁLIS ÁTÉRTÉKELÉSÉRE" ösztökél. Sokkal-sokal inkább mint arra, mintsem, hogy az egyik szemlélet JOBBAN FÖLDBEDÖNGÖLHETI a másikat, mint azt eddigelé tette."Procedurális Átértékelésen"--szerintem--"az" értendő: NEM ÚGY MENT VÉGBE SEM AZ EVOLÚCIÓS SEM A CREATIV FOLYAMAT, ahogyan azt eddig gondolták.MERT BIJON: MINDKETTŐ VÉGBEMENT, CSAK NEM ÚGY AHOGYAN AZT "MÓRICKA" ELKÉPZELTE....
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 15:00 | Sorszám: 64
http://teacherweb.com/CA/ThousandOaksHighSchool/Grooms/Your-Inner-Fish-book.pdf
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 15. 14:07 | Sorszám: 63
Ez a lelet valóban korszakhatáros. Kemény csapás a kreacionistákra. Pont az a "hiányzó láncszem", amit követelni szoktak.
A Tiktaalik végtagjai átmenetet mutatnak a hal és a kétéltű között. Valamint a kopoltyúívek elkezdtek halló és egyensúlyozó szervvé alakulni.
Itt a csávó, aki megtalálta, írt egy könyvet is róla:
http://www.vincekiado.hu/titles/belsohal.shtml
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:50 | Sorszám: 62
2,5 m hosszú, és ha kedve szottyant, kisétált a partra egy kicsit napozni.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 13:41 | Sorszám: 61
Üzenet a múltból
375 millió éves titkokról árulkodik a sétáló hal
KN
Forrás: MTI
2014. január 15., szerda 13:35

A 375 millió éves sétáló hal hátsó testrészeit rekonstruálták amerikai tudósok. A Tiktaalik roseae az utóbbi évtizedben talált legfontosabb kövület, mert magyarázattal szolgálhat arra, hogyan fejlődtek ki a szárazföldi gerincesek.

http://mno.hu/termeszet/375-millio-eves-titkokrol-arulkodik-a-setalo-hal-1205423
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 08. 10:51 | Sorszám: 60
Ámde NE ÜRES LOCSOGÓ SZÖVEGELÉSSEL-HADOVÁZÁSSAL, hanem tettel-cselekedettel.
Mert azt mindenki meg tudja mondani hogy "ez nem jó az nem jó"! Dehogy mit s hogyan kell(-lene) TENNI ahhoz és azért, hogy "másképp" legyen azt már nem tudja megmondani sem Ön sem más.Ami nem azt jelenti, hogy valami marhaságot ne tudna mondani.Tud! De az amit mond, az TEJFÖLÖS LÓF..SZ SAVANYÚ UBORKÁVAL.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 08. 10:47 | Sorszám: 59
Tegyen arról, hogy ne 'így legyen!
keresztkem
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 07. 22:45 | Sorszám: 58


Csak úgy emlékeztetőül!(vagy inkább ébresztőül)

1989 óta:
Az államadósság 21 milliárd USD-ről 265 milliárd USD-ra nőtt!
Aranytartalékunk 62 t-ról 3 t-ra csökkent!
A nemzet lélekszáma 400.000-rel csökkent!
A létminimum alatt élők száma 900.000-ről 3.900.000-re emelkedett!
2004-2008 között hazánk nettó 5 millió euro támogatást kapott, miközben nettó 30 milliárd euró
jövedelem átutalást fizetett a centrum országok felé!
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 07. 22:38 | Sorszám: 57
Napok óta próbálok a NEON gázszolgáltatóval kapcsolatba lépni, ám hiába.
Hivás után az automata felmondja a menüt, azután a kiválasztott szám megnyomása után nem történik semmi. A menü egyik pontja, a személyes ügyintézésre történő időpont kérés. Ez az igazi 22-es csapdája, mert enélkül hiába megyek be a szolgáltatóhoz, időpont nélkül szóba sem állnak velem, ezt korábban már kipróbáltam, amikor egy üres székbe leültem egy ügyintézőhöz - a biztonsági őr azonnal felállított, fizikai erőt is alkalmazva...
nem folytatom, de végtelenül felháborított ez a semmibevétel.
Lám, működik a merjünk kicsik lenni bennszülöttként szülőhazánkban.
A züllés persze nem magától törénik, züllesztenek bennünket a tv sport műsorok elharapódzó handabandázói. Dörzsölt lejáratás folyik a "társutasok" részéről, szemérmetlenül és magyarfób rombolással.
Nem lep meg persze az sem, ha finnugristáznak az atv-ben, és máshol is az agymosodákban.
Szegény Eperlyes-szamóca jut eszembe, aki megkritizálta a fideszt a zsidó pajzs elharapódzó intrikái láttán.
Spotrklub Jágó-is műsorvezető ernyőjével intriál Winkler, Lévai vendégekkel.
Megjegyzem, év végén az untig reklámozott NLF amerikai műsorok mellett a sikeres magyar versenyekről is eshetett volna szó.
No, de a 2/3-dal Simon Laci meg sem piszkálta a bebetonozott magyarfób történelem és oktatás politikát, így aztán minden rothad tovább. Magyarfób ellenségeink élnek mint Marci a Hevesen és rombolnak és megmérgeznek minden értékünket.

AZ EMLÉKEZÉS EGYETEME

Mottó: 2014. a zs. befektetők perzsa vására

Már nincsenek magyar államférfiak,
Akik a hazáért életet adnak
Törpe akarnokok, hamis cselédek:
Törvényt hoznak, a rabosított népnek -
Stróman-párt manipulál éjjel-nappal,
Tele a padlás zsiresztény kacattal -
Apáink menekültek voltak egykor -
Mondja, kinek színes rongy a trikolor!
Magyar hitünk, nyelvünk, írásunk sem volt, -
Szól a nemzetáruló, Simon kolomp.
Haynau "Finnugrista," kazár népe,
Szemet vetett Atilla örökére –

Már nincsen magyarfób hazaárulás,
Mert kettős állampolgár szab regulát -
Vaskori polip köt bennünket gúzsba -
A mammonita, globalista druzsba –
Hunor és Magyar, lépj a Napkapun át,
Légy, aki uralja a Kárpát hazát!

Itt az idő, szabaddá lenni: Rajta!
Ne habozz már Magyar, állj végre talpra!

keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 07. 21:08 | Sorszám: 56
Pilinszky baráti kapcsolata Törőcsik Marival régebbre datálódik, mint a színésznő Maár Gyulával való, 43 évvel ezelőtt kötött házasságának kezdete.Annál is inkább, mert Pilinszky "A SZENT LATOR" című nagyon nagyformátumú verse alcímként a "Marinak és Gyuszinak" szöveget viseli.Aholis a "Gyuszi" akkor és ott még Törőcsik első férjét, "akkori férjét"; Bodrogi Gyulát jelenti--és még NEM Maár Gyulát.Annál inkább nagyrabecsülést érdemel Maár-nak Pilinszky iránti "cselekvő" tisztelete, mely Róla a Nagy Költőről készített utolsó, de Maár által rendezett, halála előtti--mármint Pilinszky halála előtti(!)--portréfilmben is "manifesztálóditt".
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 07. 18:22 | Sorszám: 55
Pénteken búcsúztatják Maár Gyulát
http://mno.hu/grund/penteken-bucsuztatjak-maar-gyulat-1203892

A végén egy videó Pilinszky Jánossal.
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 04. 20:48 | Sorszám: 54
Bemondta a retro tv? :-)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 04. 20:34 | Sorszám: 53
http://www.juedische-allgemeine.de/article/view/id/17978

Ezekkel tényleg nem érdemes foglalkozni.
Minden peták kidobott pénz.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...